picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Naprawa tanio pralek?

Naprawa tanio pralek?

Witam.

Kto podejmie się konserwacji sprzętu agd w Jeleniej Górze? Wszystkie Wasze odpowiedzi są mile widziane.

duduś34

Posty: 9

 
Z mojej perspektywy naprawa pralek w Jeleniej Górze to stosunkowo prosta sprawa.

Mam namiary na 2-3 interesujące firmy, które powinny spełnić Wasze oczekiwania w tym zakresie. W przypadku zainteresowania mogę podać numery telefonów lub adresy stron WWW.

Darjusa

Posty: 24

 
Wybierając serwis urządzeń AGD polecam Wam wziąć pod spostrzeżenie całkiem wiele kryteriów, dzięki czemu wasz wybór będzie naprawdę zaplanowany.

W przeciwnym wypadku możecie trafić na kiepskiej klasy fachowca, który zrobi wszystko „na odwal”, co sprawi, że Wasz sprzęt AGD po naprawie nie podziała zbyt długo.

zbiorczyk67

Posty: 14

 
Dla mnie bardzo pomocny okazał się mobilny serwis Whirlpool, dzięki któremu prędko udało się usunąć usterkę, której uległa moja pralka. Serwisant przybył do mojego mieszkania na drugi dzień od zgłoszenia awarii i dzięki niezbędnemu wyposażeniu usunął kłopot. Dobra sprawa.

kondziu

Posty: 20

 
Przyznam szczerze, iż Wasze doświadczenia odnośnie naprawy AGD w Jeleniej Górze są niezwykle ciekawe. Z zainteresowaniem przeczytałem wypowiedzi w tym temacie, a teraz posiadam także większą wiedzę. W rezultacie mogę dokonać niezwyklej przemyślanego wyboru osoby, jaka zajmie się serwisem moich urządzeń AGD :)

borek149

Posty: 22

 
Przyznam szczerze, że Wasze doświadczenia odnośnie naprawy AGD w Jeleniej Górze są bardzo ciekawe. Z zainteresowaniem przeczytałem wypowiedzi w tym temacie, a teraz posiadam także większą wiedzę. W rezultacie mogę dokonać bardziej przemyślanego wyboru osoby, która zajmie się serwisem moich urządzeń AGD :)

michrz

Posty: 20

 
Dla mnie bardzo pomocny okazał się mobilny serwis Whirlpool, dzięki któremu szybko udało się usunąć usterkę, której uległa moja pralka. Serwisant przybył do mojego mieszkania na drugi dzień od zgłoszenia awarii i dzięki niezbędnemu wyposażeniu usunął problem. Dobra sprawa.

srekal34

Posty: 19

 
Sam dość długo wybierałem serwis urządzeń agd, bo nie wiedziałem, kto profesjonalnie podejdzie do realizacji usług i wykona je prawidłowo. Dużo przeczytałem tutaj o kiepskich fachowcach, którzy wysoko się cenią, a tak naprawdę nie posiadają odpowiednich umiejętności.

Januszek

Posty: 15

 
W sytuacji, gdy byłaby potrzebna Wam naprawa pralek w Jeleniej Górze to mogę polecić bez dwóch http://whirlpoolserwis.pl. Zadzwoniłem do nich, szybko otrzymałem informację, kiedy pojawi się w moim domu serwisant. Nie mogę mieć także zastrzeżeń do czasu realizacji naprawy.

Lalka

Posty: 23

 
Moja naprawa AGD w Jeleniej Górze przebiegła szybko i prosto. Zgłosiłem usterkę do jednego z wielu serwisów sprzętu gospodarstwa domowego, kolejnego dnia pojawił się u mnie serwisant, który szybko zdiagnozował przyczynę problemu. Po wycenie wykonania usługi zdecydowałem się na nią i jeszcze tego samego dnia miałem to za sobą.

Bez zastrzeżeń.

kamilos071

Posty: 22