picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sesja noworodkowa szczecin, poszukuję

sesja noworodkowa szczecin, poszukuję

Chce zrobić z dziećmi sesję plenerową w Szczecinie. Potrzebuje kogoś, kto robi zdjęcia, ale również ma doświadczenie i wie gdzie można taką super sesję wykonać?

zbychu6

Posty: 1

 
Znajomy nam robił sesje, niemniej jednak nie wyszło to najlepiej. Poza tym, iż trzeba wiedzieć jak zrobić fotografie to jeszcze trzeba wiedzieć jak zająć się ich obróbką komputerową. U nas wszystko wyszło tak, iż nikt nie był do siebie podobny, a przecież nie o to chodzi w obróbce cyfrowej fotografii.

AGDDDy1

Posty: 4

 
Mnie się zawsze takie zdjęcia podobały, ale z kasa bywa niezwykle różnie. Muszę się zastanowić czy jednakże nie zebrać tych paru stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie zrobić. Nie mam zbyt dużo fotografii ze swoją rodziną, a te, jakie są pozostawiają mnóstwo do życzenia. Profesjonalista zdjęcia wykona o mnóstwo lepiej.

namok

Posty: 2

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę profesjonalnie. My mamy zdjęć dużo, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Gucio

Posty: 4

 
Moja sesja kobieca w Szczecinie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece, gdzie odnajduje się cała opisana oferta. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

dobryrd

Posty: 3

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem ludzi. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego pożądane byłoby było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Na własną rękę się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

nero45

Posty: 4

 
Ostatnio spełniłam własne marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, jaka się na tym niezmiernie dobrze zna.

dermert

Posty: 3

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było pożądane byłoby wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

Lalka

Posty: 15

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę fachowo. My mamy zdjęć dużo, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Julian

Posty: 7

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z niezmiernie dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i zdjęcia wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

daniel105

Posty: 20