picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

lombard warszawa, znacie ?

lombard warszawa, znacie ?

Mam do sprzedania trochę złoto i teraz moje pytanie czy znacie skup złota w Warszawie, ale taki, co ma bardzo dobre stawki? Mamy tego dość sporo i zależy mi na wysokiej cenie.

olidaks

Posty: 1

 
Można odszukać w Internecie jakieś najbliższe lombardy na Bemowie i wtedy będzie wiadomo, kogo wybrać. Taki lepszy lombard ma cennik i wiemy, czego się spodziewać. Wtedy nie trzeba dzwonić do każdego z zapytaniem jak ma taka współpraca wyglądać.

Ptaszyna

Posty: 26

 
Interesowałem się skupem złota w Warszawie i znalazłem firmę https://lombardwroclawska.pl/skup-zlota, jaka wydaje mi się być najlepsza. Porównywałem inne stawki za gram złota i nikt inny tak wysokich nie miał. Według mnie należałoby z nimi współpracować.

Wariat

Posty: 5

 
Zawsze jak wymaga pieniędzy to na prędko idę do skupu złota na Bemowie i zastawiam obrączkę. Płacą niezwykle dobrze i nie zadają pytań. Zawsze trzymam się terminów, zatem jest to dla mnie opłacalne. Jeśli ktoś wymaga na prędko pieniędzy to jest to dobry pomysł.

david011

Posty: 2

 
Tak rzeczywiście w lombardach w Warszawie można zastawić wszystko, co tylko chcemy. Są chętni do kupowania wszystkiego, dlatego warto im coś ciekawego zaproponować.

Oklimas

Posty: 9

 
Lombardy cały czas są sławne, bowiem niestety, lecz każdy z nas żąda pieniędzy. Oni udzielają porządnych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, lecz z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na doskonalsze dla mnie.

DobreSlowo

Posty: 3