picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kalkulator biegowy, proszę o pomoc

kalkulator biegowy, proszę o pomoc

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bo chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt wiele kilogramów w stosunku do wzrostu?

Marys56

Posty: 1

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, jakim oddychamy, wobec tego trzeba to sprawdzać. W ogromnych miastach w czasie zimowym nie ma świeżego powietrza, wobec tego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niesłychanie szkodliwe dla naszego zdrowia.

Snice

Posty: 23

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, ale cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o sporo, sporo trudniej.

zenek744

Posty: 6

 
Lubię dbać o siebie, natomiast nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To naturalnie nie jest rozsądne, natomiast co zrobić?

RuFiK

Posty: 7

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wówczas wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Nikusim

Posty: 2

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

humer56

Posty: 7

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Dzidzia

Posty: 12

 
Biegać za mocno nie lubię, wobec tego nie za niesłychanie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt dużo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

gabryś99

Posty: 17