picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

podsłuch w telefonie, sprawdzony

podsłuch w telefonie, sprawdzony

Jestem zmuszona założyć podsłuch na telefonie prywatnym. Możecie mi polecić coś konkretnego? Wiem, że można wykupić jakieś oprogramowanie i zainstalować.

Marko

Posty: 6

 
Masz dostęp do podsłuchu w telefonie na swoim aparacie. Możesz wybrać możliwość na maila lub na serwer. Trzeba się zastanowić, jak będzie najwygodniej. Tak naprawdę to oprogramowanie ma szereg funkcji. Nie z każdej trzeba korzystać. Wykup sobie pakiet, z którego rzeczywiście będziesz korzystać.

Gucio

Posty: 20

 
Dokładnie tak też zrobię. Na początek zdecyduję się na optymalnie funkcjonalny Spyphone. Później zobaczę, z czego korzystam, a z czego nie i wybiorę. Dzięki za pomoc.

mniszek67

Posty: 18

 
Właśnie dokładnie jest tego za sporo i trudno się zdecydować na coś konkretnego. Nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę, wybierając podsłuch do telefonu, a chciałbym wykupić takie oprogramowanie.

mamarek

Posty: 12

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, natomiast tak czy w przeciwnym wypadku , musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To znakomite narzędzie, jeżeli chodzi o podsłuch. Myślę, że się zdecyduję. Już niezwykle sporo wiem na ten temat.

dobruś00

Posty: 9

 
Jestem usatysfakcjonowany z tego oprogramowania jako podsłuch w telefonie https://spyphonesoft.pl/. Działa bez zarzutu. Dane przesyłane są na serwer. Można skorzystać też z możliwości przesyłania danych na swój telefon lub na pocztę. Generalnie niezwykle fajna sprawa. Tyle, iż trzeba mieć w ręce taki telefon, żeby zainstalować oprogramowanie.

Klakier

Posty: 16

 
Ja też polecam podsłuch na telefon. Nie miałam pojęcia, iż to tak znakomite opracowane oprogramowanie, jakie da mi pewność, co dzieje się z moim dzieckiem poza domem.

Misio

Posty: 30