picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Azja indywidualne wakacje, gdzie warto ?

Azja indywidualne wakacje, gdzie warto ?

Jak ktoś odwiedzał Pukhet, to pytanie, czy należałoby? Jak coś to na której wyspie egzotycznej w Tajlandii można spędzić spokojnie urlop? Z góry dzięki za każdą informację.

Lechu351

Posty: 6

 
W ramach wycieczek do Azji indywidualnie skrojonych to chyba nieco posuchy u nas. Nie chce mi się wierzyć, żeby jakieś biuro podróży udostępniało taką ofertę. Może się mylę.

Boss

Posty: 19

 
Jak szukacie dobrej ceny podwodnych wakacji to polecam Tajlandię, a dokładnie tę agencję turystyczną thailand-trips.pl. Super miejsca organizują na nurkowanie. Możesz płynąć razem z rodzinką, choć ona nie nurkuje. Mają wspaniałą przygodę. Naprawdę polecam. Zakwaterowanie też od nich, bo nie chcieliśmy się motać sami.

andrew66

Posty: 14

 
Polecam zdecydować się na tajskie wakacje. Jak macie doświadczenie w nurkowaniu to z całą pewnością będą to wasze niezapomniane safari w azji wakacje. Nie sądzę byście żałowali. Zdecydowanie lepiej jednakże poszukać jakiegoś sprawdzonego organizatora niż działać na własną rękę.

gruszk56

Posty: 14

 
O oszczędnościach na podróżach do Azji można mówić wtedy, jak już ogarniasz ten region i wiesz z czym to się je. Jadąc pierwszy raz polecam wybrać wycieczki do Azji indywidualnie skrojone, które planowane są przez tamtejsze agencje turystyczne. Sporo taniej niż z biurem. Poznasz hotele, miejsca i potem można rzeczywiście jechać na własną rękę.

ja2210

Posty: 20

 
Oj widzę, że mamy w tym roku trend słonecznych wysp na wakacje :) Też jestem za, ale szukam jakiegoś biura, które może zaproponować mi więcej możliwości pod kątem wyboru planu urlopu. Nie mam zamiaru mieć zapchanego harmonogramu, żebym nie mógł poleżeć na plaży :p

czeslaww

Posty: 24

 
Będziemy myśleć o Tajlandii, bo tam nas bardzo ciągnie :) Mam nadzieję, że uda się coś ogarnąć na własną rękę, żeby było taniej. A na co zwracać uwagę przy zakwaterowaniu? Jak macie jakieś wskazówki, porady, to chętnie skorzystamy :D

Tatusiek4

Posty: 17

 
Nie polecam wybierać się poza Europę na własną rękę, no chyba iż do rodziny :) Mieliśmy kilka niemiłych niespodzianek, więc na pewno jak egzotyczne wakacje to z biurem. Oszustów, naciągaczy nie brakuje.

ruszell

Posty: 12

 
Ile taniej może być, jak się zdecydujemy na własną rękę? Jak na razie ceny hotelu itp. nic na nie mówią. Azja od dawna jest miejscem, do którego chcemy się wybrać całą rodziną. Byłyby to najpiękniejsze indywidualne wakacje. Jednakże poszukujemy nieco tańszej alternatywy.

Matusiński

Posty: 12