picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Wypożyczalnia sukien ślubnych

Wypożyczalnia sukien ślubnych

Hejka. Jesteście w stanie wskazać namiary na sklep, który oferuje tanie suknie ślubne w Trójmieście? Będę niesłychanie wdzięczna.

modniś344

Posty: 14

 
Z mojej perspektywy, gdy jesteście zainteresowane sukniami szytymi na indywidualne zamówienie to postarajcie się dograć szczegóły na co najmniej rok przed ślubem.

Oszczędzi Wam to stresu z nerwowym wyczekiwaniem na zrealizowane zamówienie, którego sama doświadczyłam, bo robiłam wszystko na ostatnią chwilę :)

Kasia

Posty: 15

 
Odwiedziłam niedawno salon oferujący suknie ślubne w Trójmieście, choć moje wesele dopiero za 1,5 roku. Niezmiernie dobrze, iż tak zrobiłam, albowiem na miejscu dowiedziałam się, iż czas realizacji zamówienia może potrwać nawet 5 miesięcy. Z tego względu lepiej nie próbować zamawiać sukni pół roku przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć nerwówki.

Rambdalll

Posty: 19

 
Koleżanka poleciła mi tanie suknie ślubne w Trójmieście, za co jestem jej serdecznie wdzięczna.

Dzięki salonowi http://www.memolia-suknie.pl/index.php/suknie-slubne.html odnalazłam wymarzoną suknię ślubną, która wbrew pozorom nie kosztowała majątku.

Mogę ich wyróżnić za kilka fajnych kolekcji, jakie z pewnością spotkają się także z zainteresowaniem z Waszej strony! :)

Alexxxi

Posty: 12

 
Dochodzę do wniosku, iż gdy interesują nas tanie suknie ślubne w Gdańsku to wcale nie oznacza, iż będą one kiepskiej jakości, a poza tym nie muszą prezentować się kiepsko.

To mylne wyobrażenie niektórych osób, albowiem za 1-2 tysiące złotych można dostać efektowną suknię ślubną, natomiast trzeba poświęcić nieco czasu na szukanie.

ivonzjeee

Posty: 19

 
Dla mnie najbardziej liczyło się to, aby wypożyczalnia sukien ślubnych była sprawdzona.

Na szczęście moja koleżanka brała wesele rok wcześniej i „przetestowała” usługi jednej z wypożyczalni. Idąc tym tropem wypytałam ją o wszystko i miałam pewność, iż wybór tej samej wypożyczalni będzie OK.

dublerek56

Posty: 18

 
Niedawno czytałam o tym, że suknie ślubne w Trójmieście były dostępne ze zniżką, gdy podejmowało się decyzję o zakupie w konkretnym terminie. Osobiście zalecam unikać takich promocji i kupowania sukni z ogromnym wyprzedzeniem, bo zamiast ułatwienia może to być dla nas problem.

wicio149

Posty: 20

 
Mogę podzielić się własnymi doświadczeniami, jakie miałam wybierając tanią suknię ślubną w Gdańsku. Moją zmorą był niezwykle szeroki wybór, bowiem w każdym salonie miałam do przymierzenia co najmniej kilka ciekawych modeli.

Zbyt duży wybór to także problem, choć wydawałoby się, że ograniczony wybór może w większym stopniu denerwować.

Dragon

Posty: 24

 
Moim sposobem na tanią suknię ślubną w Trójmieście było powierzenie zadania jej uszycia zaufanej krawcowej, z jaką współpracowałam od sporo lat zlecając jej mniej lub niezwyklej ambitne poprawki. Wiedziałam, iż potrafi ona szyć suknie ślubne, więc miałam pewność, że także moja sprosta oczekiwaniom. Nie było w przeciwnym razie, a wszystko przebiegło zgodnie z planem :)

Wacław

Posty: 22

 
Z mojej perspektywy w szczególności cenione przez przyszłe panny młode (jestem 2 lata po ślubie) powinny być suknie ślubne w Trójmieście, jakie są szyte na miarę. Przymierzana suknia powinna być wygodna i spełniać nasze wszystkie oczekiwania.

Osobiście wybrałam elegancką suknię, jaka została przyozdobiona kryształkami Swarovskiego.

ZaNK3R

Posty: 22